Öğrenci Görüşleri

Sizde mesaj bırakın
Adı Soyadı
E-Mail
Mesajınız


 Elf Okurlu - 31.12.2014 Mesaj Bırakın
Bir türlü cesaret edemiyordum direksiyon başına geçmeye taki Şenel Tatlıcı ile tanışana kadar. Genelde bayanların kurtarıcısı otomatik vitestir ama Şenel hocayla çalıştıktan sonra otomatik vites olmasada olurmuş dedim. 3 dersin sonunda tek Başıma trafikdeydim. Burdan bir kez daha teşekkür ederim Şenel Tatlıcı.

 Cevza Argun - 4.9.2014 Mesaj Bırakın
Şenel hocaya arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. Ve iyi ki de ulaşmışım. Gerçekten araba kullanmak çok istediğim birşeydi ama çok büyük korkularım vardı. Şenel hoca bunları yenmemi sağladı ilk günden itibaren. Ve 5 dersten sonra kendi başıma trafiğe çıkabiliyosam onun sayesinde olmuştur. Şimdi kızımla istediğimiz yere gidebiliyorum. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. Sevgiler.

 Nazan Karaoğuz - 24.4.2014 Mesaj Bırakın
Şenel hocayı internetten tesadüfen buldum, bu kadar doğru bir seçim olmasından dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum. Pozitif enerjisi, yaklaşımı, anlatım şekli, verdiği cesaret ile 6. dersin sonunda tek başına trafiğe çıkabildim, 10. dersin sonunda cesaretim inanılmaz şekilde arttı, artık işe arabamla çok rahat gidip gelebiliyorum, bu arada Şenel hanımın sesi, yorumları her sabah kulağımda çınlıyor:) Bana kattıkları için kendisine çok teşekkür ediyorum,

 bahar:):) - 22.3.2014 Mesaj Bırakın
Ne denir nereden başlanır hiç bilemiyorum ama şöyle açıklayayım,Acaba nasıl olacak hemde manuel vites..:s kapının önünde tanışır tanışmaz hadi direksiyona..:)şu beş gün o kadar çabuk,o kadar dolu dolu, we o kadar faydalı geçti ki 3. gün ben zaten kendi arabamda tek başıma hemde en büyük korkum olan yokuşlarda arabayı durdurmadan kaldırabiliyordum:) araba kullanmayı bilmeyen ve kullanmaya çalışırken nerde eksiği olduğunu bile bilmeyen bir bayan için araba hakkında herşeyi didik didik ettiren bir mucize oldunuz:)bugün son dersimizi yaptık :s kavacıkta benimle vedalaşıp tek başıma eve gidebilme cesaretini verdiğinizde, bana aktardıklarınız sanki yanımdaymışınız gibi yankılandı arabada.kendi başıma otobanda 4. vites gelebileceğimi söyleseler gülerdim:))Sohbetiniz,samimiyetiniz,ablalığınız ve sabrınız için çokkkkk TEŞEKKÜR ederim..iyi ki bulmuşum ve tanışmışız.....Daha o kadar çok şey yazabilirim ki ama maalesef arabayla dışarı çıkmam gerekiyor:D bu arada burda yazılanları okuyup karar vermek üzere olanlar için ilk aradıklarında bile sesinden alacağınız pozitiflik insana cesaret verecektir..ben bu konuda çok araştırma yaptım son kararım Şenel hocam oldu ve inanın ki yaptığınız her fedakarlığın karşılığını kat kat alıyor olacaksınız...:)

 Hülya ÖZTÜRK - 10.3.2014 Mesaj Bırakın
Araba kullanma konusunda sıfırsanız, herkesten şoför olur ama benden şoför olur mu acaba? diye tereddütteyseniz şu dakika itibari ile herşeyi bir kenara bırakın çünkü doğru adrestesiniz. Günde 2 saatten, toplamda 10 saat sonrasında artık sizde trafikte aktif bir şoför olabilirsiniz. Bunun gerçeğe dönüşmesi için bu 5 günlük eğitim sonrasında düzenli olarak kullanabileceğiniz tam otomatik bir aracınız olsun ve hiç tereddüt etmeden Şenel Hoca`yı arayın. Eş,Sevgili,Ağabey,Baba,Pampaa hiç kimse ile kafanızı karıştırmayın. Bir tanıdıktan ders almaya başladığınızda trafiğe çıkmanız haftaları belkide ayları bulacakken Şenel Hoca ile bir anda kendinizi en aktif trafiğin içinde bulursunuz, hemde ilk günden.. Hocam buda çok fazla değil mi? önce biraz dur kalk çalışsaydık daha iyi olmaz mıydı acaba? demeye kalmadan işi mutfağında öğrenmeye başlamışsınızdır bile.. 5.gün sonunda hocayı takip ederek anadolu yakasına geçip, dönüşte yanımda araba kullanmayı bilmeyen bir arkadaşımla birlikte geri dönebildiğimde sonraki gün aynı şekilde işe gidebilme cesaretini kazanmıştım bile..Şuan trafikte ikinci haftam ve rahatlıkla araba kullanabiliyorum. Bu bir mucizeyse eğer bu mucizenin adı, en az soyadı kadar taptatlı Şenel TATLICI:) Saat sabahın 7`si bile olsa, ders aldığınız süre boyunca pozitif enerjisi ile birlikte yanınızda.. Şuan size söyleyebileceğim tek şey, kendinizi bu profesyonel insana teslim edin, kendize güvenin, “Düşünürken dikkatli, uygularken kararlı olun” .. Kazasız belasız araba kullanabileceğiniz güzel günleriniz olsun.. Sevgiyle ve mutlu kalın..

 Tülay ÖZKAN - 24.12.2013 Mesaj Bırakın
Tülay 09,12,2013 2007 yılında ehliyetimi aldım.2010 yılında ilk defa kullanmak için direksiyona oturdum.Fakat ilk oturmamda arabayı bir direğe çarptım ve ondan sonra araba hiç kullanmadım.Taki ŞENEL hocamla tanışana kadar, Şenel Hocamım bana vermiş olduğu özgüvenle ve Eşimin benim arkamda olmasıyla bu işi de başardım . Direksiyon dersi bittikten sonra tek başıma trafiğe çıkabildim.Eşime ve Şenel hocama çookkkk Teşekkür ediyorum.

 sinem - 27.11.2013 Mesaj Bırakın
Şenel hocayla bitirdiğimiz dersin ertesi günü trafiğe yalnız çıktım, iki haftadır trafikteyim, işim olmasada bir tur atıp geliyorum, ders aldıktan sonra ara vermemek lazım, yoksa korku geri gelmeye başlıyor. 1 yıldır araba kullanmak için çektiğim eziyetleri 3 günde geride bıraktırdın hocam, teşekkürler.

 Nilgün - 13.10.2013 Mesaj Bırakın
Sevgili Şenel Hanım 15 yıllık ehliyetim olmasına rağmen değil araba kullanmak kontağı bile çeviremeyen bana gösterdiğiniz sabır için sonsuz teşekkürler. Çok şanslıyım ki sizi tanıdım. Bir hoca bu kadar işine hakim ve öğretmeye odaklı olabilir. Derslerimiz bitmiş olmasına rağmen bu sabah 6.30 da beni arayıp teşvik etmeniz cesaretlendirmeniz sayesinde arabanın içinde tek başıma 3 saat yol yaptığıma hala inanamıyorum. Ben arabayı hareket ettirmeyi bile hayal edemezken Ataköy- Bahçeköy arası tek başıma sizle konvoy yapmak herhalde sadece rüyamda görebileceğim bir şeydi. En büyük hoca Şenel Hoca👏🙏tekrar tekrar teşekkürler. Yolunuz açık olsun.Sevgiler.

 mehtap akçay - 26.5.2013 Mesaj Bırakın
Doğru hitap etmek için düşünüyorum ama halen `sizi `anlatacak kelimeleri bulamıyorum... Adınız mucize, adınız güven, adınız öğretmen, dost vs...13 yıl oldu ehliyet sahibi olalı ancak sizi bulana dek inanmadım kendime... Benim birde özel bir durumum var fiziksel olarak rahatsız olmama karşı normal diğer insanlar gibi şu an trafikteyim.Bunu siz olmasınız asla başaramazdım. Önce kendime inanmamı sağladınız sonra telkin ve teknik bilgilerle en yapamam dediğim anlarda bile kazasız belasız başardık bunu. artık ehliyet sınıfımın farklı olmasını gözardı ederek sonsuz güvenle akıcı trafikte seri şekilde ilerliyorum.Buradan sizi seçmek üzere olan adaylara sesleniyorum: Doğru yerde doğru insanlasınız...Fazla söze gerek yok Şenel Tatlıcı Adın MUCİZE ve iyi ki çıktın karşıma sonsuz sevgi ve saygıyla....

 melek özdemir - 23.5.2013 Mesaj Bırakın
Merhaba Şenel hanım şunu söylemek sitiyorum tek kelime ile mükemmelsiniz ben son 3 yıldır araba kullanmak için uğraşıyordum ama bir türlü cesaret edip trafige çıkamıyordum çıkmayı düşünmek bile beni inanılmaz panik yapıyordu ama sanki sizin sihirli bir değneğiniz var sizinle tanıştıktan 1 hafta sonra artık kendim tarabyadan ikitelliye tek başıma gelip gitmeye başladım şuan gerçekten çok mutluyum çünkü bir nevi özgürlüğüme kavuştum artık hiç kimseye bağımlı kalmadan istediğim yere gidebiliyorum çok teşekkür ederim size herşey gönlünüzce olsun

Sonraki»
" 1 ". Sayfadasınız...

Ziyaretçi sayısı: 183.145